Dla rodzin z dziećmi

Niemcy Legoland

Polub nas na Facebooku

Niemcy Legoland - Europa Park Rodzinna Eskapada Al/2010 - Opis wycieczki

Ta kolonia już się odbyła i została przeniesiona do archiwum.
Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć tegoroczne kolonie.

Dla rodzin z dziećmi

Monachium - Legoland Deutschland - Europa Park

" Stolica Bawarii - Monachium
" Legoland
" Europa Park

Program:
1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy do Niemiec.

2 dzień:
Przyjazd do Monachium. Wizyta w Muzeum BMW oraz w Parku Olimpijskim (Olimpia Park) gdzie w 1972 roku dobyły się Igrzyska Olimpijskie. Przejazd metrem do centrum miasta. Spacer po starym mieście (Marienplatz, Marienkirche, Stary i Nowy Ratusz Czas wolny na zakupy w urokliwych sklepach starego miasta. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień:
Wizyta w Legolandzie. Niemiecki Legoland to świat 8 krain stworzonych z klocków lego. Miniland - to znane budowle w całości stworzone z klocków lego. Znajdziemy tutaj między innymi stadion Allianz, Port w Hamburgu, Lotnisko w Monachium, stolica Niemiec - Berlin, Zamek Neuschwanstein. Pirateland - to kraina piratów. Knights Kingom - kraina rycerzy i zamków. Lego x-treme - to część parku gdzie można spróbować jazdy na rollercoasterze i innych kolejkach. Adventure Land - to kraina przygody gdzie będziemy podczas safari odkryć sawanne i podglądnać 90 dzikich zwierząt stworzonych z klocków lego. Imagination - kraina wyobraźni w której mali i duzi mogą wykazac się nie tylko kreatywnością ale również siłą własnych mięśni. Lego City - tutaj znajdziemy między innymi krainę Lego Bionice i Lego Faktory. Zagłębimy się w świat pojazdów, dróg, fabryk, portów i innych budynków a wszystko z lego serii Lego City. Wizyta w Legolandzie to również możliwość zakupów oryginalnych klocków. Na terenie parku znajdują się sklepy gdzie entuzjaści klocków mogą uzupełnić swoje kolekcje o całe zestawy i pojedyncze elementy. Po wizycie w parku przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

4 dzień:
Wizyta w Parku Rozrywki Europa Park drugim najpopularniejszy park rozrywki w Europie. Na powierzchni 85 hektarów została zaprezentowana architektura 12 europejskich krajów. Ponadto do dyspozycji zwiedzających wiele atrakcji. Niezapomniane wrażanie zapewni przejażdżka najwyższym i największym w Europie roller costerem Silver Star, który ma 75 wysokości i osiąga prędkość do 130 km/h. Niesamowitą atrakcję stanowi tez kolejka ciemności Eurosat oraz szybka jazda na Young Star Coster. Nowością jest superszybka kolejka górska W trakcie poytu w parku możliwość uczestniczenia w wielu pokazach i występach a wszystko specjalnie dla zwiedzających. W Europa Park znajdziecie atrakcje zarówno dla starszych jak i swoich najmłodszych dzieci. W późnych godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotna do Polski

5 dzień:
Przejazd do Polski; zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie:
2 noclegi w hotelu turystycznym (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami).

Wyżywienie:
2 śniadania kontynentalne.

Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Cena obejmuje:
Zakwaterowanie, wyżywienie wg programu, opiekę pilota, transport, ubezpieczenie, realizację programu turystycznego.

Cena nie obejmuje:
Dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, iletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Legoland , Europa Park - 35 EUR dorośli, 31 EUR dzieci. Legoland - 35 EUR dorośli, 31 EUR - dzieci, realizacja programu w Monachium ok. 15 EUR). Podane ceny biletów są orientacyjne.

Uwagi:
Gwarantujemy organizację imprezy już przy 20 zgłoszonych osobach. W przypadku grup do 30 osób transport odbywać się będzie mniejszym autobusem lub mikrobusem z klimatyzacją.

Informacje praktyczne:
Trasa przejazdu Wrocław - Monachium (ok.700 km) - 10 godz.; przejazd między Legolandem i Europa Park (300 km) - 4,5 godz. Dłuższe przerwy organizowane są mniej więcej co 4 godziny oraz na przystankach, gdzie wsiadają klienci. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki (gorący posiłek ok. 10 EUR).

Zniżki:
Pakiet rodzinny dla 3 osób (2 dorosłe i dziecko do 12 lat): zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym (z łóżkiem małżeńskim i piętrowym) - zniżka 50 zł od osoby.

Dopłaty:
Dopłata do pokoju 1-osobowego - 250 zł
Gwarancja niezmienności ceny - 45 zł

Dla rodzin z dziećmi   Monachium - Legoland Deutschland - Europa Park" Stolica Bawarii - Monachium" Legoland" Europa ParkProgram:1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy do Niemiec.2 dzień: Przyjazd do Monachium. Wizyta w Muzeum BMW oraz w Parku Olimpijskim (Olimpia...